Audio-vizuální tvorba

audio-vizuální tvorba

Upraveno 5. března 2018


Oblíbenost videoportálů a sociálních sítí je jasným důkazem toho, že lidé se v dnešní době raději dívají, než čtou. A tak současný trend velí: "Pořiďte si promo video!" Buďte mezi konkurencí mnohem viditelnější, tím pak zajímavější a na internetu více vyhledávanější.

Nejde však jen o video spoty, ale i živé přenosy z akcí či jen záznam z nějaké akce. Jen tak vám vzpomínky zůstanou stále jako živé.

Video spot

video spot,1575×900px

Abychom natočili úspěšné promo video, musíme vědět určité informace o vaší firmě. Je to především to, jakou službu nabízíte zákazníkům a jakým, nebo kdo je vaše konkurence. S těmito informacemi poté můžeme pracovat a vytvořit tak něco co zaujme.

Po důkladné analýze vytvoříme pro video spot námět a natočíme potřebné materiály, které sestříháme a upravíme postprodukčně, abychom přidali dynamické prvky a video dostalo to, co spot dělá spotem.

Po sestříhání pošleme vzorek a otevřeme diskuzi, kde si řekneme, co by se dalo zlepšit, co chcete jinak, co by bylo lepší kdyby tam bylo. Potom můžeme verzi vylepšit a vytvořit tak mnohem lepší – pro vaší větší spokojenost.

Důležitá je připravenost! Je potřeba nám sdělit kde se má živé vysílání odehrát, co se bude vysílat a kam se bude vysílat. Tyto informace potřebujeme vědět hlavně proto, abychom mohli správně rozestavět kamery a nenatáčeli tzv. přes osu a záběry měly správný úhel pohledu. Když víme i co budeme natáčet, víme jak s kamerou zacházet a můžeme se včas připravit. Je obrovský rozdíl vysílat zápas hokeje nebo taneční vystoupení.

Po přípravě se můžeme vrhnout na online natáčení a rovnou ho živě produkčně stříhat a vysílat do světa. Je už jen na vás kam chcete, abychom vysílali. Jestli na youtube, facebook, stream nebo váš vlastní rtmp server.

Živá vysílání

živá vysílání,1575×900px

Video záznam

video záznam,1575×900px

Podobně jako u živého vysílání potřebujeme znát místo a co budeme natáčet. Podle toho můžeme přizpůsobit styl natáčení a můžeme být připraveni. Bez potřebné přípravy není záznam takový, jaký bychom si pro zákazníka, tedy vás, přáli.

Přichází na řadu natáčení a postprodukce, která je klíčová pro celý záznam. Je pro nás důležité dodržovat určité standardy aby video vypadalo skvěle.

Po natočení a sestříhání pošleme vzorek, který nám můžete zkritizovat a říct, co byste rádi jinak. Upravíme a vytvoříme pro vás záznam dle vašich představ.

Živé vysílání doporučujeme nechat alespoň na 3 kamery. Je pro to mnoho důvodů. Například jedna kamera může zabírat zleva, druhá zprava a třetí může být středová. Dodává to streamu dynamičnost. Nebo také z důvodu, že jedna čí více kamer může být v pozici, kdy není objekt vidět a proto se vždy najde záložní kamera a vysílání nemá mezery.

Co natočíme?

Firemní i nefiremní video spoty, které jsou nedílnou součástí každé úspěšné firmy.

Živý přenos na youtube/facebook či jiný RTMP server z různých akcí jako jsou svatby, plesy, sportovní události apod.

Sestříhaný video záznam a reportáže – natočíme co chcete

Proč natočit u nás?

Sice jsme s.r.o., ale komunikovat budete přímo s režisérem.

Kvalitní tým kameramanů, scénaristů a režisérů. Nikoho nám shánět nemusíte.

Nezávislost! Neupisujete se ďáblu. Budete-li mít pocit, že spolupráce s námi není nic pro vás, můžete kdykoliv odstoupit. Volnost namísto pout.

Zajímáme se. Už nějaký pátek natáčíme akce a víme, že bez přípravy to nejde.

Léta zkušeností nejen v natáčení, ale i ve stříhání videí a reportáží - náš scénarista pracoval jako reportér pro TV Nova a moderátor v rádiu Impuls.

Na co nezapomínáme?

Kvalitní postprodukce, mluvené slovo, komentář mimo kameru, ...

Intro a outro. Video musí na první pohled zaujmout.

Sdílení na sociálních sítích.

Tagy

  • Audio-vizuální tvorba
  • Post-produkce
  • Video
  • Živé vysílání
  • Zvuk
  • Obraz
  • Sociální sítě
  • Střih
  • Intro
  • Outro

Vaše tvorba může vypadat podobně

Levandulová zahrada v Kuksu
Slavnosti koní­, historie a řemesel v Ku...
Reportáž - poklepání­ na základní­ kámen...
OhĹňostroj Dvůr Králové nad Labem 26. 11...
Náchodský zámek z ptačí­ perspektivy ...
Podzimní­ Adršpach
Ohňostroj Náchod
Letecký den 70. výročí­ zeložení­ LKDK ...
Kemp Dolce u Trutnova
Autokemp Bučnice v Teplicí­ch nad Metují...
Koupaliště a kemp Pecka
Osobnosti města a Cena města Dvůr Králov...
Ing. Jiří­ Hlavatý - poslanec
Benefiční­ koncert na podporu opravy var...
Rukopis královédvorský
Cookies
Společnost Time production s.r.o. používá na svých webových stránkách cookies. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím Více informací