O nás

Svět je stále v pohybu, je potřeba se mu přizpůsobovat, proto i my nabízíme něco navíc. Vše to začalo velmi nevině. Sešla se parta nadšenců, která přišla s novým studentským internetovým televizním projektem TV Náchodsko, který prostřednictvím televizního projektu informuje občany okresu Náchod zvukem i obrazem o veškerém dění.

Vše co si představíte pod audio-vizuální tvorbou nás baví. Začali jsme spolupracovat s portálem kralovedvorsko.cz a společně jsme naši práci nabídli portálu dokempu.cz, těm se naše práce zalíbila a tak jsme napříč Českou republikou točily pro kempy spoty.

Tato práce nás naplňuje, baví a společně jsme nově založili malý rodinný podnik. Společnost Time production s.r.o, se nachází v regionu Kladského pomezí na severovýchodě Čech.

Náš tým

Lucie Florianová

Lucie Florianová

Ředitelka, fakturace, obchodní spolupráce, účetní

Starám se především o komunikaci s klienty a kompletní realizaci jejich projektů. Píšu také scénáře k natáčení a faktury.

Roman Florian

Roman Florian

Poradce, obrazový guru, režisér

Sleduji nové trendy nejen v oblasti videa, ale i v grafice, reklamě a dalších příbuzných oborech. Rád Vám poradím a pomůžu.

Time production s.r.o.

Obchodní firma: Time production s.r.o.
Datum vzniku a zápisu: 5. října 2017
Spisová značka: C 40358 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
Sídlo: Hronova 1561, 547 01 Náchod
Identifikační číslo: 064 96 806
ID datové schránky: rg6sqtz
Právní forma: Společnost s ručením omezeným (s.r.o.)
Jednatel: Lucie Florianová
Číslo účtu: 2501304730/2010 (FIO banka)
IBAN: CZ8220100000002501304730
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Společnost zapsána v Registru pro ochranu osobních údajů.

Cookies
Společnost Time production s.r.o. používá na svých webových stránkách cookies. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím Více informací